Tahiti travesti festivali

Bayan Vahine-tane Tahiti adam-kadın. Bayan Travesti eşdeğer. Bu festival akşam Kaptan Bligh charmers kıyıları Lagoonarium eluminates. Oda sekiz aday (lar) karşılamak için kızgın olduğunu.

Tahiti travesti kutluyor zaman
Ne zaman Tahiti Travesti kutluyor
Bayan Vahine-Tane 2013
Yani “bayan” uğurlu seçim ve taç diyor. “Vahine-tane” Tahiti adam-kadın.

Bayan Travesti

Fransız eşdeğer.
resif düz Punaauia bu festival akşam kıyıda ise, Captain Bligh charmers kıyıları Lagoonarium eluminates. oda kalabalık ve sekiz aday (lar) da iyi bir hazırlık ay ödülleri atmosfer tarafından aşırı ısınmıştır.
hukuk tanınması onun on altıncı baskısında, masal onun sıcak saatler boyunca “Miss Vahine-Tane”, jüri inme finalinde noktalama işaretleriyle: kutsama veya Cinderella kayboldu rüya sihirli değnek.
onun büyük kardeşi Dünya, Bayan Tiffany Universe gibi, bu yarışma için bir yol olarak katılımcılar tarafından hissedilir “trans topluluğun olumlu bir imaj ve dünyanın geri kalanı ile artan kabul verir.” Vahine-by tane görüntülenen bu Cumartesi, 19 Ekim 2013, kimlik ve sosyal tanınması için aynı arzu içinde, 17 Existrans çalışan kurumsal modu, Paris tecelli

Kim bunlar?
Fransız Polinezyası, onlar-Kendilerini raerae diyoruz. “A” için “bir” raerae gelen Tahiti dili değişir. Fakat onların raerae konuşan onlar söylüyorlar; Beni de.
“… Tamamen aynı değil, ne …” (Verlaine)

“Kadınsı erkek -mahu-” Polinezya atalarının kültürüne değinen güzel Gauguin, sadece altmışlı görünür –travesti– vadeli raerae tarafından boyanmış. mahu erkek kıyafetleri giymek ve kadınlara asimile yok şu anda eğer, onlar raerae ve kararlı istanbul travestileri talep ediyoruz. Bazı trans kimlik gidecek.

Onların büyüleyici olduğunu eklemek ve bilemez, onlar tedavi. , Değerli şık aracılığıyla aesthetes ve “kadın dandy” aracılığıyla, genellikle yüce, yorgunluk silmek bazen gösterişli: onlar korumak aşırı arıtma yetiştirmek olmak ideal bitişik için modellenmiştir çok yakın siyah inciler lagünler gibi keski. Çünkü onlar “Gecenin Perileri,” tropik adaları büyü yapmaktan, bu “ay çiçeği” canlı gece parfüm gibi kurtuluş, yarı-heves, yarı-gizem … olarak bana onlardan biri başlattı.

Seçim veya zorunluluktan: gece alanını nedir? dikkatli olmak öğrendim onlar, kolayca meşgul kalmamasıdır. gölge, ıssız sokaklar … onlar hoşgörüsüzlük ve toplumun zulüm için bir sığınak mı? Yeşim intihar 11 Haziran 2011: Bazen dram, onarılamaz olduğunu.
… “Onun adı? Ben “ne kadar tatlı ve ses hatırlıyorum

Neden Miss var? onlar en Sadece fiziksel sermayeye sahip çünkü. Birkaç Shelby Hunter, ünlü moda tasarımcısı olarak adını duyurmaya başardı. Bazıları, mesleki kurtuluş kendi ana adadan sürgünde olduğunu borçlu güvencesiz işleri (bakım, catering, kuaförlük, temizlik, vs.) var. Ve birçok Polinezya toplumun güneş potansiyel yer korkuyorum.
Bazıları bazen şiddetle, aileleri ile kırmak zorunda kaldılar. raerae topluluk: akranları ile, hayatta ve yeni aile içinde bir koza oluşturmak için çalışıyoruz. Ne ya basit değildir.

“Bakışları heykellerin bakışları gibidir”
Diğerleri desteklenen ve ailesi ile çevrilidir. “Anlıyor, ‘bir raerae kız arkadaşı kız kardeşi, babanın için zor olduğunu söyledi; o oğlunu hayal geleceğe bakabilirsiniz! “. “O bulanık onun görüntü, bu dönüşümü kabul etmek zor.” “Pan! Onun erkeklik Görüntüde en Polinezya babaları tedavi olduğunu. ” “Sabit öyleydi … ilk başta! Ve yavaş yavaş, onlar alışıktır. ”

“Şimdi, gidiyor! “
Bizim sekiz adaylar son ergenlik Auahi, Paty, Moehei, Mihilani, Danielle, Karine, Catalina ve Reretini için adlandırılır.

İnatçı bir tören
Tüm Bayan seçimlerinde olduğu gibi, hüküm dört geçişleri kostüm değişikliği ile her aday gerektiren bir protokol ile çevrilidir. Bu giyim seçimi, yer almaktadır moda tasarımcısı, ama liman değil sadece. nasıl taşınır, hızı, yürüme, kararlı kadınsı başarısına katkıda bulunur.

Çiçek kadın adaylar
Çünkü bu deliller kaydetti. Dört interludes faydaları ile serpiştirilmiş. Onlar müzik eşliğinde bir tema ya da bir bahane ile tanımlanır: İlk bir ülke yürüyüş bir temsilcisidir. Yunanistan, ABD, İspanya, Mısır, İtalya, Tayland, Brezilya, Havai arda merkez parça işgal. Rakamlar, semboller, tutumlar, ritim, atmosfer atıldı apar topar, biraz dikkat olmadan tekrarlanır.
Geleneksel Polinezya puanları ikinci yararı, koreografi tasarımı, tekstil ve ilham kaynağı olarak “Bitki düzenlenen”. onların çeşitli ada kökenleri, kendi kültürüne yakın bir bağlantı doğrultusunda, onun orada olduğunu duygular arasında veya Polynesians için gerekli doğa dünya ile bağlantılı olarak çoğu rakip kişilik jest tutkal kanıtlıyor. duygu dolu bazen güzel şiirsel pasajlar.

Sonra “Beachwear” pas. Mükemmel Vahine veya taklit: açıklanması ve baştan çıkarma operasyonu arasında, pozlama? Travesti çok yapmıyorum, itidal içinde kalır, ancak … Bu belki de seyirciler tarafından en çok beklenen an. bazen şehvet uyandırıcı görünüyor, cinsel zarf, peştemâl doğru birleşir. Onlar sergi ve gösteri, tüketim ve onay karıştırmayın. bu bir yaşam biçimi, onların içteki varlığının olumlama ötesinde, onlar için olsa travestiler, seks indirgenir.

Tanrılaştırma istediği, son “gece elbisesi” prestijli kıyafeti ile sona erer. O maçta, tam bling oynar. Kumaş mağazaları reklam yerel kreasyonları ile bazı sofistike, özgün kıyafetler ve tasarım kontrast. Adaylar bir tren ile kaydırma nasıl ya da stil egzersiz aralığı – yüksek moda topal oyun … ve şüpheli bazı tatlar bez biraz eski püskü söndürme elbiseleri-misyon “.
Onlar kadar, bana cesaret …

Neden seçime geldin? Benim kararım çok arkadaş teşviki ötesine geçer. bazıları için, ders oldu ya hala uzun ve acılı olduğunu bilerek: Bu empati tanıklık bilinmeyen ifade aynı zamanda. Son olarak, kentin en savunmasız arasında varlıkların varlığı açısından, ilk benim dayanışma benim siyasi bağlılık teyit ifade edilir benim vis-à-vis olanların katılımı marjinal ve kim biz sokak arası zaman bilinçsizce anlamına gelir. TahitiTrans7

Çok genç, liseden çıkan
Ne sonu beni incitiyor, devalüasyon ya da hor tance topluma sopa raerae eğilimidir: hatta olanlarda biliyorum. Kendilerini övmek takma, onları yeni statü excel kalmaz, aynı zamanda ailelerini, ne de orijinal bir ortam ne rahatsız onları tanınmaz hale getirmek için ikili bir rol oynar.

Sahnenin değişikliği görünce, ben onlar gibi oldu: kırılgan, benden şüphe. Ben soru için hoşgörülü, lisans ve sert yargılar … sınırlarını keçe kadar onlar orada, bir iddia: soru çağırabilir kimlik doğum dayattığı ve bu, değiştirin. Ben canlıyım ya da medeni durum kayıt defteri üzerinde sadece bir numara? Ben tamamen onlara (e) belirlemiştir. Onlarla birlikte olmak için bir çocuk olmak istedim, onlar.

Yerçekimi nasıl öfori terleme: Ne beni rahatsız bu zararsız bir olay varoluşsal oldu nasıl! Ben yoğunlukta yaşadığı bizim onay isteyen varsa ve bu gibi bakmak tarafından desteklenen bir sessiz değişimi. bakışta, taklit, heyecan, yedek pozisyona (bacaklar-in): organize geçit arkasında bir palpe acı. Nasıl kamu itirafı algılanan ki? Nasıl fazla baskı sonra düşmeye? Ben bağımlılığı krizinin eşiğinde, iğrenme hormonée dolu, hayret hayret, şaşkın duyumlar, duygular, doz aşımı altında idi.

“Ve onun sesi uzak ve sessiz ve ciddi, o …” (Verlaine)
Bunların hiçbiri sanatçıları değil, onlar oynuyorlardı komedi, ama hayatları vardır. Bu doğal kalitesi değil, boş anları ben épiloguerais. Ama yeni doğum biz paylaşımı söyledi. Bu salgın ve bir unutulmaz …